Rychlý kontakt:

info@esdfloor.cz

+420 774 864 826


 


Jak nakupovat
Jak nakupovat

Jak vybrat zboží?

Zboží můžete vybrat buď prohlížením kategorií v levém navigačním menu, nebo vyhledáváním dle parametrů. Při listování produktu v kategorii můžete použít filtrování. Např. dle značky nebo názvu. Pokud hledáte něco konkrétního a znáte například jméno zboží, použijte vyhledávací okénko umístěné v levém horním rohu.

Pokud si nejste jisti nebo si nevíte rady, obraťte se na nás. Pomůžeme a poradíme vám s vaším požadavkem.

Jak zjistím cenu?

U produktů je vždy uvedena cena: ,,0 Kč,, cena produktu je dostupná pouze na základě písemné poptávky, to je zaslání E-mailu nebo vyplnění poptávkového formuláře, kde musí být uvedeny údaje:

Firma / Jméno a příjmení
E-mail – pro zaslání cenové nabídky
Telefon – slouží pro zjištění doplňujících údajů
Předmět dotazu – nemusí být vyplněn
Dotaz – uvádějte zde, co poptáváte a v jakém množství

Do 24 hodin od zaslání poptávky, Vám bude zaslána oficiální nabídka na vámi poptávané výrobky a na E-mail který jste uvedli v poptávkovém formuláři nebo na E-mail ze kterého byla poptávka zaslána. Cenu nesdělujeme po telefonu. Cena je počítána vždy dle aktuálního kurzu, protože více než 90% výrobků je nakupováno mimo ČR Zajišťujeme Vám tak nejlepší možnou cenu!

Jak mohu objednat zboží?

Zboží je možné objednat zasláním oficiální objednávky E-mailem nebo papírovou formou např. Českou poštou. Po dohodě s prodejcem nebo obchodním zástupcem i po telefonu (zavedené společnosti).
Doporučujeme Vždy nejdříve poptat cenu a poté zaslat objednávku!